Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
DURABLE
ICO
MAUL
RAPESCO
VICTORIA OFFICE
Charakteristika skupiny
Podskupina
ďalšie spinky
dávkovač sponiek
držiak na sponky
klip na dokumenty
sponky
štipec na dokumenty
Veľkosť
Farba
biela a odtiene
čierna a odtiene
fém
mix
modrá a odtiene
mosadz
ružová a odtiene
strieborná a odtiene
žltá a odtiene
Protišmykový povrch
Magnetické
Kapacita

Sponky, spony, klipy na dokumenty a dávkovače

Hlavná stránkaKancelárske potrebyKancelárske doplnkySponky, spony, klipy na dokumenty a dávkovače
53 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
5NasledujúceNasledujúce
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.61
€0.58/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1353
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.182kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.61
(€0.58/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.73
€0.59/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1352
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.184kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.73
(€0.59/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.41
€0.57/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IR1354
Merná jednotka: blist (20 ks)
Hmotnosť: 0.17kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€11.41
(€0.57/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€8.14
€8.14/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4025SS
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€8.14
(€8.14/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.66
€10.66/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4025MC
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.052kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.66
(€10.66/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€10.95
€0.22/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4050MC
Merná jednotka: škatuľa (50 ks)
Hmotnosť: 0.043kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€10.95
(€0.22/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€7.54
€0.15/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRC4050SS
Merná jednotka: škatuľa (50 ks)
Hmotnosť: 0.041kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€7.54
(€0.15/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€27.20
€0.14/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRCP20040S
Merná jednotka: škatuľa (200 ks)
Hmotnosť: 0.158kg
Dostupnosť: do 2-4 pracovných dní
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€27.20
(€0.14/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€29.09
€0.19/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRCP20040M
Merná jednotka: škatuľa (150 ks)
Hmotnosť: 0.122kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€29.09
(€0.19/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€16.30
€1.63/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRCB050B1
Merná jednotka: škatuľa (10 ks)
Hmotnosť: 0.191kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€16.30
(€1.63/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€23.12
€2.31/ks
Značka: RAPESCO
Obj. kód: IRRCB060B1
Merná jednotka: škatuľa (10 ks)
Hmotnosť: 0.291kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€23.12
(€2.31/ks)
škatuľa
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Dočasne nedostupné. Len do vypredania zásob!
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€8.56
€8.56/ks
Značka: ICO
Obj. kód: TICMC128127
Merná jednotka: blist (1 ks)
Hmotnosť: 0.045kg
Dostupnosť: na sklade
0 Hodnotenie
Zatiaľ žiadne hodnotenie.0
s DPH
€8.56
(€8.56/ks)
blist
Do košíkaDo košíkaDo košíka
53 výsledok
Mriežkové zobrazenieMriežkové zobrazenie
Zoznamové zobrazenieZoznamové zobrazenie
PredchádzajúcePredchádzajúce1
...
3
...
5NasledujúceNasledujúce